AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

weird dreams

In jos 
AutorMesaj
NeoAnonim.
Admin
Admin

feminin Numarul mesajelor : 404
Varsta : 23
Localizare : Acra:))
Nerespectarea regulilor :
Data de inscriere : 04/01/2009

MesajSubiect: weird dreams   Joi Ian 22, 2009 8:51 am

deci dupa cum spune si titlul!ati avut vreodata visuri mai ciudate sau bizare cum ar fi dealea stiintificofantastice sau mai anormale nu de genu:"am visat ca iau 4 la mate"-doar in cazul in care ai visat si la un scurt interval de timp sa adeverit max:2 zile sau"am vista ca am fost cu vedeta mea pref...etc...etc.." deci aici puteti sa le "dati frau liber" deci pot sa incep nu si dupa aceea sper sa continuati...

Am visat odata ca eram intr-un cmitir si ajutam pe cineva sa sape o groapa si tot sapam eram imbracata in negru si la un moment dat am intrebat nervoasa de ce tot sapam nuh...logic...findca eu nu stiam de ce si groparul mia spus sa ma duc la mami sa o intreb.Ok mam dus sa o intre si am vazuto pe roxy-sisu' foarte palida si am intrebat de ce e asa si nu mi-a raspuns.Mam dus la mami am intrebato de ce e sis asha palida si de ce tre sa sap o groapa mai bine zis pentru cine si ea a inceput sa planga si mia zis sa nu o mai torturez atata daca stiu deja.Yo evident iam zis ca nu stiu si ea mia spus ca peste 2 zile moare sisu Question cum adica si era ciudat ca nu avea o boala sau ceva de genu pur si simplu murea noah...dami nota ce credeti?weird or no?

P.S.-am uitat sa zic ca puteti sa va dati cu parerea despre visul celor anteriori care au postat si chiar sa ziceti cat de ciudat e...so...voi flower
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
crunkandcrush
Hip Hop
Hip Hop

feminin Numarul mesajelor : 319
Varsta : 22
Localizare : Arad
Data de inscriere : 05/01/2009

MesajSubiect: Re: weird dreams   Joi Ian 22, 2009 1:51 pm

oook deci doodle m-ai speriat rau cu visul tau spunei la sorata sa mearga la doctor :hah: si sa nu ma visezi niciodata

Intr-un eram undeva pe gheata dar era foarte cald si dintro data gheata sa spart eu tot puteam merge pe apa Surprised si mergeam si mergeam si mergeam si tot asa :hah: dar nu ajungeam nicaieri
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://MyAjude.hi5.com
music4ever
Hip Hop
Hip Hop

Numarul mesajelor : 324
Data de inscriere : 08/01/2009

MesajSubiect: Re: weird dreams   Vin Ian 23, 2009 5:49 am

ii tare ciudat visul tau

eu o data m-am visat ca am mers la scoala in papuci de casa si pijama...si cand am ajuns in clasa toti or inceput sa rada de mine :x
Sus In jos
descendent_kid
Hip Hop
Hip Hop

feminin Numarul mesajelor : 407
Varsta : 21
Localizare : in my world..
Data de inscriere : 21/01/2009

MesajSubiect: Re: weird dreams   Dum Ian 25, 2009 7:00 am

da corect tin cu crunkandcrush cei cu visu asta..cum adika sa mor...doamne fereste mai am cel putzin 60 de ani de trait...

eu nu am vise ciudate..pt ca deobicei nu visez ciudat nu..?? Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: weird dreams   

Sus In jos

weird dreams
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
No MuSic No LiFe :: Diverse :: Cafenea-
Mergi direct la: